Komunikace > Tiskové zprávy > Aktuální dění nejen z Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně mohou firmy nyní sledovat na nově spuštěném Po

Aktuální dění nejen z Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně mohou firmy nyní sledovat na nově spuštěném Portálu spolupráce

Internetový portál spolupráce patřící pod projekt PERSPEKTIVA, o kterém jsme Vás již informovali, byl po krátkém zkušebním provozu oficiálně spuštěn. Jeho hlavním cílem je centralizace informací a podnětů pro spolupráci. Nejedná se tedy o pouhou prezentaci projektu PERSPEKTIVA, ale spíše o místo, kde mohou fakulty, spolupracující subjekty, tematicky podobné projekty i jednotlivci prezentovat svou práci, informovat o aktuálních aktivitách a navazovat kontakty.

Webová stránka je rozdělena do tří samostatných kategorií – informace, spolupráce, komunikace. V sekci Informace najdete základní údaje o projektu PERSPEKTIVA, jeho partnerech a aktivitách. V případě zájmu můžete také využít poslední položku s kontakty a komunikovat přímo s realizačním týmem.

V sekci Spolupráce se nachází informace podněcující spolupráci s komerčním sektorem. Poptávky po spolupráci mohou firmy zadávat pomocí připravených formulářů, realizační tým na ně bude následně reagovat. V této sekci budou nadále prezentovány aktualizované nabídky služeb dílčích fakult, nabídky celoživotního vzdělávání a retenční příklady úspěšné spolupráce.

Kategorie Komunikace obsahuje informace dynamického charakteru. Můžete si zde přečíst novinky, stáhnout si nový newsletter, připojit se k sociálním sítím či sledovat projektový blog.

V případě technických problémů kontaktujte prosím administrátora Kateřinu Kropáčovou na kropacova@fmk.utb.cz.