Perspektiva logo
Portál Centra spolupráce pro vzdělávání, vědu a inovace
Informace > Talent MK > Talent MK - ZS 2013


Talent marketingových komunikací - zadánína-nastenku-(4).PNG

Ukaž toho dravce v sobě!
 
Ve středu 9. října dorazili na Ústav marketingových komunikací zástupci pěti úspěšných firem - Burger King, iTouch Apple, Impromat, Valosun a Continetal Barum+SPŠ Otrokovice. Představili tady svá marketingová zadání a teď už je na vás, abyste se porvali o příležitost stát se novým Talentem marketingových komunikací. 

Jak to bude probíhat? Ve středu 23. října přijedou vaši "klienti" znovu, zasednou jako porota a ohodnotí všechny návrhy kreativních komunikačních strategií. Prezentace může trvat maximálně 10 minut a téma můžou zpracovávat max. tříčlenné týmy. Vybráno bude 5 Talentů, za každou firmu jeden a pak také jeden absolutní vítěz - Talent MK. Na ty nejlepší čekají hodnotné ceny, certifikáty, stáže, vizitky od budoucích zaměstnavatelů, věčná sláva, bod do CV a taky možnosti jezdit na konference.

Pozor pozor! Kdo se nestihl dostavit na prezentace, může si je stáhnout (viz níže) a přijít si vylosovat nebo ve výjimečných případech usmlouvat své téma do kanceláře 125 k Markétě nebo po mailu m_cejnova@fmk.utb.cz. Do neděle 20. října napište, prosím, na mail m_cejnova@fmk.utb.cz závazně téma prezentace a složení týmu. Následně bude vypracován harmonogram prezentací, který se včas dozvíte.

Zadání č. 1 - Burger King
Talent-MK_BurgerKing.pptx

Zadání č. 2 - Impromat
Talent-MK_impromat.ppt
Kontakt pro konzultace ohledně tématu: Ing. Svatopluk Březík, výkonný ředitel - svatopluk.brezik@impromat.cz

Zadání č. 3 - iTouch - Apple

Talent-MK_iTouch.pptx

Zadání č. 4 - Valosun
Talent_MK_Valosun.ppt

Zadání č. 5 - Continental Barum + SPŠ Otrokovice
Talent-MK_Barum.pptx