Perspektiva logo
Portál Centra spolupráce pro vzdělávání, vědu a inovace
Informace > Talent MK > Talent MK - LS 2013

Talent marketingových komunikací
Už po šesté k nám přijely firmy, aby si našly své talenty. Ve středu 20. března předveď co umíš a udělej tak další krok ve své kariéře. Ten den přijedou zástupci firem znovu, zasednou jako porota a ohodnotí tvůj návrh kreativní komunikační strategie. Tvoje prezentace může trvat 10 minut (pak přerušujeme) a zpracovávat téma můžou max. tříčlenné týmy. Získáš příležitost posunout se zas o kus dál - ke skutečnému životu markeťáka. Na ty nejlepší čekají hodnotné ceny, certifikáty, stáže, vizitky od budoucích zaměstnavatelů, věčná sláva, bod do CV a taky možnost jet na workshop se Zadarem. A na absolutního vítěze k tomu všemu navíc i účast na Young Lions v Praze!

Pozor pozor! Kdo se nestihl dostavit na prezentace, může si je stáhnout (viz níže) a přijít si vylosovat nebo ve výjimečných případech usmlouvat své téma do kanceláře 210 (k Markétě) nebo na 204 za panem Kocourkem. Na 204 si můžete taky vyzvednout další materiály od Equinoxu a od Baťova institutu. 
Do neděle 17. března napište, prosím, na mail m_cejnova@fmk.utb.cz závazně téma prezentace. Následně bude vypracován harmonogram prezentací, který se včas dozvíte.

Takže tyhle firmy a organizace letos dorazily...

1. Opava City
V Opavě se rozhodli, že je potřeba oživit propagaci města a okolí, zejména zapomenutých dějin, památek a pověstí. Odměnou za nejlepší zpracování je 5 000 Kč!
http://www.opava-city.cz/
Zadání: Vymyslete kreativní způsob propagace, který připomene zaniklé opavské památky občanům města a turistům.
Prezentace a celé zadání ke stažení zde!
Doplňující fotografie od Opava City si stáhněte tu! (heslo - talent2013)

2. Sport centrum Maty
Opravdu mnohoúčelové fitko nabízí cvičení zumby, jógy, aerobiku, taky třeba fitbox, body styling, alpinning atd. Potřebuje pomoc s komunikačním mixem pro tohle všechno. Odměnou pro vítěze bude nabídka dlouhodobé spolupráce a permoška!
http://www.schwinnmaty.cz/
Zadání: Navrhněte nízkonákladovou, ale kreativní kampaň. Chceme zvýšit četnost návštěv stálých zákazníků, ale i nalákat úplně nové klienty. 
Všechny další dotazy zodpoví paní Daniela Oškerová na mailu: info@schwinnmaty.cz      
Prezentace a celé zadání ke stažení zde!

3. Valašský šenk - Vizovice
V pohádkovém prostředí Vizovických vrchů leží ještě pohádkovější areál Valašského šenku - restaurace s valašským jídlem, krb, stylové ubytování, bazén, gril. Ještě jste o šenku neslyšeli? Právě to je potřeba změnit. Autoři nejzajímavějšího návrhu získají víkendový pobyt s ubytováním, večeří a vínem.
http://www.senkvizovice.cz
Zadání: Navrhněte nízkorozpočtovou kampaň pro širokou veřejnost Zlínského kraje.
Prezentace a celé zadání ke stažení zde!

4. EQUINOX
Tahle firma prodává luxusní karbonová kola pro cyklistické nadšence. Mají pod palcem skoro celou Evropu a potřebují budovat image. Chybí jím markeťák a to je místo přesně pro tebe! Tohle může být skutečně velký krok v kariéře. Přijmeš výzvu?
http://www.equinox-bikes.eu/
Zadání: Vymyslete příběh značky Equinox - chceme budovat její image po celé Evropě.
Prezentace a celé zadání ke stažení zde!

5. 14|15 BAŤŮV INSTITUT             
V těchto dnech by měla být dokončena stavba 14|15 Baťova institutu. Stane se zlínským centrem kultury, protože se sem přestěhuje galerie, knihovna i muzeum. Bude to také místo setkávání a odpočinku s výstavami, kavárnami a artshopy. A bude tady taky prostor pro tvou fantazii. Můžeš navrhnout pro Baťův institut svěží a neotřelé eventy.
http://www.14-15.cz/
Zadání: Navrhněte využití volných prostor areálu - zajímavé eventy, prezentace, výstavy...
Kontakt pro všechny další informace: Monika Zábojníková - zabojnikova@14-15.cz
Prezentace a plány budov ke stažení zde!